Головна » 2014 » Жовтень » 25 » Першіть Миколаївського ОЦТКЕУМ зі спортивного туризму
18:11
Першіть Миколаївського ОЦТКЕУМ зі спортивного туризму

19 жовтня 2014 року на території Балабанівського лісу, неподалік від міста Миколаєва, проводилася відкрита Першість МОЦТКЕУМ зі спортивного туризму серед юнаків та юніорів, в двох вікових групах, на дистанціях 1 – 4 класів.

Ця Першість поступово перетворюється на регіональні змагання півдня України. Ось і цього разу крім команд Миколаївської області взяли участь команди Кіровоградської, Херсонської та Одеської областей.

Як завжди, в учасників була можливість вибрати собі дистанції, враховуючи свій рівень підготовки. У когось амбіції виявились вищими ніж реальні можливості, а хтось можливо недооцінив себе і замовив дистанцію більш нижчого класу, ніж міг подолати.

Боротьба була напруженою. У старшій віковій категорії наша команда ДАІ-1, тренер Дудкін А.І., посіла 4 місце серед 20 – ти команд.

В молодшій групі, серед 15 – ти команд, перше місце посіла команда Побузького ЦДЮТу ДАІ-2, тренер Дудкін А.І..

Серед молодших дівчат перемогу виборола наша вихованка Хрістіч Анна – І місце.