Головна » 2016 » Червень » 14 » Перемога наших туристів!
14:57
Перемога наших туристів!

Вже стало доброю традицією на початку літа  проводити масові обласні туристсько-краєзнавчі заходи. 09-11 червня 2016 року в мальовничій місцині біля с. Тарасівка Новогородківського району під загальним керівництвом управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації, комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» відбувся  XХVIIІ Чемпіонат Кіровоградської області із спортивного туризму серед школярів і гуртківців позашкільних закладів. 17 команд юних туристів з 14 територій області стали учасниками змагань. Три дні тривала захоплююча боротьба.

Наша команда «ДАІ», керівник Дудкін А.І., посіла І місце в особисто-командній смузі перешкод, І місце у командній смузі перешкод, ІІІ місце у "Крос-поході" за вибором та І місце у загальному заліку і стала ЧЕМПІОНОМ ОБЛАСТІ!

Честь Голованівського району відстоювали: Опришко Максим, Христич Анна, Станкевич Анна, Залозецька Каріна, Меланич Дмитро і Тернова Олена.

Крім цього у особистій першості Опришко Максим та Христич Анна вибороли ІІ-гі місця, а Станкевич Анна ІІІ.

Переглядів: 72 | Додав: CDUT_ADMIN | Рейтинг: 0.0/0