Головна » 2017 » Червень » 27 » І знову перемоги Побузьких туристів.
15:01
І знову перемоги Побузьких туристів.

З 22 по 25 червня 2017 року в місті Кропивницькому відбувся ХХІХ Чемпіонат Кіровоградської області зі спортивного туризму серед школярів та вихованців позашкільних навчальних закладів. Чотирнадцять команд з районів області змагалися в туристській майстерності. Голованівський район представляла команда Побузького ЦДЮТу ДАІ (Тернова Олена, Саричева Діана, Опришко Аліна, Кренц Яніна, Філюк Владислав, Меланич Дмитро) під керівництвом тренера Дудкіна Анатолія Івановича. Наша команда гідно виступила на цих змаганнях. На дистанціях «Особисто-командна смуга перешкод» та «Крос-похід за вибором» вибороли ІІІ місця, Тернова Олена посіла ІІ місце на дистанції «Особисто-командна смуга перешкод», на дистанції «Командна смуга перешкод» ДАІ посіла ІІ місце. І ось нарешті підведення підсумків. Вихованці Анатолія Івановича отримують медалі та кубок за ДРУГЕ місце у загальнокомандному заліку Чемпіонату. Крім цього вихованка гуртка «Юний турист» Чоловська-Станкевич Анна посіла ДРЕГЕ місце серед вихованців старшої вікової категорії та залучалася до суддівства змагань і отримала кваліфікацію «суддя ІІ-ї категорії».

Переглядів: 21 | Додав: CDUT_ADMIN | Рейтинг: 5.0/1